Spotkanie porekolekcyjne Spotkań Małżeńskich 14 październik 2018

jesien

Drodzy wszyscy uczestnicy rekolekcji dla małżeństw!

Przypominamy termin następnego spotkania to 14 października 2018 r i serdecznie zapraszamy, jak zwykle do Domu Rekolekcyjnego Sióstr Misjonarek w Morasku!

Bliskość karmi się czasem poświęcanym sobie, zaspokaja naszą głęboką potrzebę bycia kochanym, kochania, przynależności i bezpieczeństwa..
Chcemy, aby spotkania porekolekcyjne były miejscem budowania bliskości. W dialogu możemy wysłuchać się, zrozumieć, lepiej poznać. A przez to bardziej zaufać, zaakceptować, przyjąć. Dialog we dwoje, w obecności Pana Boga to dany sobie czas i tym samym szansa na większą bliskość. A dialogu uczymy się wciąż i ciągle jesteśmy w drodze. Tak, ciągle w drodze.

Jak zawsze kilka informacji organizacyjnych:
1. rozpoczęcie o godzinie 15.00 – Mszą świętą w kaplicy rekolekcyjnej.
Prosimy o punktualność! Chętnych do czytania i śpiewania psalmu zapraszamy do zakrystii.
2. na spotkanie możemy przyjechać z dziećmi, dla których zapewniamy opiekę. Po Mszy świętej przekażemy dzieci opiekunce. Prosimy o zgłoszenie ilości dzieci i wieku, to bardzo ważne!
3. kiedy dzieci będą pod opieką, wysłuchamy wprowadzenia na zaproponowany temat i będzie czas na dialog. Prosimy, zabierzcie ze sobą zeszyty!
4. po części „roboczej” – spotkanie przy herbacie, kawie i smakołykach, które można przywieźć i uszczęśliwić tym organizatorów i zebranych
5. nie ma obowiązkowych opłat, będziemy natomiast wdzięczni za dołożenie się do sfinansowania organizacji spotkania i opieki do dzieci
6. zgłoszenia przyjazdu oraz informacji o ilości i wieku dzieci można dokonać mailowo na adres naszego Ośrodka: poznan@spotkaniamalzenskie.pl ,
7. plan dojazdu
www.dsj.mchr.pl/index.php/dojazd/34-dojazd/46-dojazd-samochodem-z-centrum-poznania

Do zobaczenia!

Animatorzy Ośrodka Poznańskiego:
Viola i Marek, Dorota i Waldek, Majka i Tomek, Krysia i Radek, Patrycja i Mateusz, Ewa i Maciej, Karolina i Wojtek, Ewa i Heniu, Gosia i Mariusz, Ania i Jędrzej, Ania i Tomek, Monika i Michał, Marta i Michał, s. Marta (z dalekiej Szwecji), ks. Jurek SDB, o. Michał OP, o. Józef OCD.